*eXtreme**Warriors*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*eXtreme**Warriors*

*eXtreme**Warriors* Call of duty 2 clan Forum.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prijava za klan

Go down 
+2
*eXtreme**frik.*
Lee
6 posters
Autor/icaPoruka
Lee

Lee


Broj postova : 1
Join date : 08.05.2013
Age : 33

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Prijava za klan   Prijava za klan Emptypet svi 10, 2013 8:03 pm

Ime i prezime: Vlado Dzomba
Godina: 21
Xfire: dzombavl
Nick: SK/VladimirGrozni
Sati: 370
CTF ili SD: SD
Org.key: Nemam
Head set: Imam
Vas razlog pristupanja eXtreme Warriors clanu i takodjer navedite nesto o sebi:
Zelio bih se pridruziti u vas klan iz razloga sto vec duze vrijeme igram samo na vasim serverima i zelim steci neko novo iskustvo, posto sam CoD poceo igrati prije nesto vise od godinu dana i nisam do sad bio u nikakvim klanovima.
Zivim i studiram u Sisku Metalursko inzenjerstvo, trenutno sam druga godina i clan vijeca za utvrdjivanje stegovne odgovornosti na fakultetu, stoga posebno pazim kako se ponasam i nastojim biti što je vise moguce korektan prema svima i prema onima koji to bas ne zasluzuju.
Osim sto studiram bavim se izradom 3D modela na racunalu u raznim programima, koje zatim prodajem na web stranici Turbosquid, sahom, stolnim tenisom, freestyle nogometom i freestyle nunchakama.
Nakon svih tih iscrpljujucih obaveza odmaram se igrajuci CoD.
Igram solidno za svoje sate i uvijek se nalazim na vrhu ili pri vrhu tablice sa rezultatima, nisam kickovan nikada niti sam dobivao opomene zbog krsenja pravila servera, osima kada me jednom prilikom Digibau zabunom kicko posto je jos jedan igrac imao u nicku nastavak ''Grozni''.
Ovaj tjedan sam skupio preko 30 sati na vasem SD serveru i imam 0,7 killa po minuti igranja, (tak pise na onom gametrackeru) vecinu svojih sati igranja na xfireu sam ostvario na vasim serverima ali sam cesto puta znao promijeniti nick.
Prijavu za klan sam htio poslati cim bih nakupio još malo vise sati igranja i poboljsao svoj skill, ali posto se dosta igraca interesira po serverima za vas klan, malo sam pozurio iz straha da se ne popune mjesta. Very Happy
Ovim putem vas sve jos jednom pozdravljam, a poseban pozdrav saljem bivsem Leaderu eXtrema Goranu, prije 6-7 mjeseci imao sam tu cast da odigram sa njim 1na1 dok sam cekao da netko dodje na server i jos uvijek imam traume od njegovih granata XD.
[Vrh] Go down
*eXtreme**frik.*

*eXtreme**frik.*


Broj postova : 15
Join date : 06.04.2013
Age : 31

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptypet svi 10, 2013 8:19 pm

Od mene hmm jedan plusić,decko stvarno na serveru jako dobar po ponasanju i svemu i dosta aktivan,sati imas malo ali solidan skill za te sate,sve u svemu dobar decko! Smile
[Vrh] Go down
*eXtreme**M@k@*

*eXtreme**M@k@*


Broj postova : 15
Join date : 07.04.2013
Lokacija : Ilok,Croatia

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptypet svi 10, 2013 9:16 pm

Godina imaš,non stop si na našem serveru ,jest da imaš malo sati,al solidan ti je skill ,nikad se nisi s nikim svadjao niti pokušao vrijeđati bilo koga,respect od mene i +
[Vrh] Go down
*eXtreme**J.Lopez*

*eXtreme**J.Lopez*


Broj postova : 220
Join date : 26.03.2013
Age : 30
Lokacija : Slovenia

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptypet svi 10, 2013 10:19 pm

dobra aplikacija respect Wink ovih par dana cu malo gledat kako igraš na pubu pa ti javim onda Smile
[Vrh] Go down
*eXtreme**Cile*

*eXtreme**Cile*


Broj postova : 83
Join date : 26.03.2013
Age : 30
Lokacija : Ilok, Malinska (Krk)

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptysub svi 11, 2013 6:55 am

Ja cu reci ne ! Premalo h premalo !
[Vrh] Go down
*eXtreme**Digibau*

*eXtreme**Digibau*


Broj postova : 14
Join date : 23.04.2013
Age : 30
Lokacija : Karlovac

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptysub svi 11, 2013 8:21 am

Budi i dalje aktivan, od mene plusic =D
[Vrh] Go down
*eXtreme**J.Lopez*

*eXtreme**J.Lopez*


Broj postova : 220
Join date : 26.03.2013
Age : 30
Lokacija : Slovenia

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptyned svi 19, 2013 5:10 pm

igraj malo na nasom CTF serveru pa cemo tamo vidjet tvoj skill..nemamo vise SD-a

lp
[Vrh] Go down
*eXtreme**J.Lopez*

*eXtreme**J.Lopez*


Broj postova : 220
Join date : 26.03.2013
Age : 30
Lokacija : Slovenia

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptysub lip 22, 2013 3:38 pm

Odgovor: Ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Empty

[Vrh] Go down
 
Prijava za klan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijava za klan
» Prijava za klan
» Prijava za klan.
» prijava za klan
» Prijava za klan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*eXtreme**Warriors* :: Regrutacije za klan-
Forum(o)Bir: