*eXtreme**Warriors*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*eXtreme**Warriors*

*eXtreme**Warriors* Call of duty 2 clan Forum.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Prijava za klan

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dancy




Broj postova : 1
Join date : 27.05.2013

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Prijava za klan   Prijava za klan Emptypon svi 27, 2013 7:45 am

Ime i prezime: Danijel Lučić
Godina: 16
Xfire: dancy266
Nick: dancy
Sati: 1.5k - 2k tako nesto.. igram cod od 2007, i prodao sam stari xfire od 1.2k i org key, na ovom xfire-u imam 800h .. ako zelite dat cu vam i stari da provjerite.. imam jaci med skill..
CTF ili SD: SD
Org.key: imam, al nije clean, pa ko da ga i nemam xP
Head set: iz konzuma
Vas razlog pristupanja eXtreme Warriors clanu i takodjer navedite nesto o sebi: pa od kako sam poceo igrat znam da sam cesto igrao na vasim serverima, kvalitetni su i admini su skoro uvijek na serverima tako da nema previse haxora, zelim stec neka nova iskustva, dobro se zabavit, i naravno igrati dobar match, aktivan sam na serverima, kolko tolko, igram kad god stignem, teze malo zbog skole ide.. cesto sam s M@K@-om, frikom i ciletom na serveru.. mislim kolko oni mene znaju to je manje bitno ali mislim da bi mogli potvrdit da sam aktivan, igro sam cb skoro 3 godine, mnogi mi prigovaraju i zale se da imam wh.. nemam, nisam ga nikad ni imao ni ne planiram jer mislim da nije zanimljivo igrati s time.. neznam sta da jos napisem, ako vas nesto zanima, pitajte, recite.. Smile)
[Vrh] Go down
*eXtreme**J.Lopez*

*eXtreme**J.Lopez*


Broj postova : 220
Join date : 26.03.2013
Age : 30
Lokacija : Slovenia

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptypon svi 27, 2013 11:31 am

mlad po godinama to je problem..igraj na nasom SD serveru da vidimo kako igras, javit cemo ti kasnije kako smo odlucili
[Vrh] Go down
*eXtreme**J.Lopez*

*eXtreme**J.Lopez*


Broj postova : 220
Join date : 26.03.2013
Age : 30
Lokacija : Slovenia

Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Emptysub lip 22, 2013 3:38 pm

Odgovor: Ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijava za klan Empty
PostajNaslov: Re: Prijava za klan   Prijava za klan Empty

[Vrh] Go down
 
Prijava za klan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prijava za klan
» Prijava za klan
» Prijava za klan.
» prijava za klan
» Prijava za klan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
*eXtreme**Warriors* :: Regrutacije za klan-
Forum(o)Bir: